• Dolar
  16.945
 • Euro
  17.391
 • Ç.Altın
  1.549
 • Altın
  963.000
KIRIKKALE
30°
00:41

Akşam'a Kalan Süre

Futbol turnuvası başladı

Kırıkkale Toç Bir-Sen Şube Başkanlığı kurumlar arası halı saha futbol turnuvası büyük bir katılımla başladı.


RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU
Tarım-Orman kurumları arasında düzenlenen halı saha futbol turnuvasına, Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, Orman İşletme Müdürü Atilla Yılmaz, TMO Başmüdürü Tuncay Akgöl, Milli parklar şube müdürü Bahadır Gürleyik, DSİ şube müdürü Serkan Bostancıoğlu, Memur-sen İl Başkanı Yasin Pekuz, Eğitim Bir-Sen Üniversite başkanı Murat Şahin, Enerji Bir-Sen şube başkanı Mikail Başer, STK il temsilcileri ve Tarım ve Orman çalışanları katıldı.

TAKIMLARA BAŞARILAR DİLEDİ
Başlama vuruşundan önce konuşan Kırıkkale Tarım ve Orman İl müdürü Sırrı Yılmaz futbolculara; “Centilmence, saygı, sevgi ve hoşgörü içinde bir turnuva olsun, tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi. Kırıkkale Toç Bir-Sen Şube Başkanı Hacı Yılmazer ise yaptığı açıklamasında "Turnuvamızın startını verdiğimiz bugün turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileriz.” 

KATILANLARI TEBRİK ETTİ 
“Kurumlarımız arasında tanışma, dayanışma ve kurum kültürümüzün yaşatılmasına çok büyük katkılar sağlayan böylesine güzel bir turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyoruz.  Sakatlıkların olmadığı, kaybedenin olmadığı, kazananın dostluk olduğu bir turnuva olmasını temenni ediyor, açılışımıza katılan idarecilerimize, STK temsilcilerimize ve kurum personellerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Haber: Burak Çalışkan 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

64011

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171