KIRIKKALE
33°
03:18

Akşam'a Kalan Süre

Kırıkkale’nin efsane müdürü emekli oldu

Kırıkkale’nin efsane müdürü emekli oldu


39 YIL BOYUNCA MÜDÜRLÜK YAPTI

Eğitim camiasının yakından tanınmış simaları arasında yer alan, bir dönem Türk Hava Kurumu şube başkalığı görevinde de bulunan Aydın Keleş, emekli oldu. Eğitim camiasında 43 yıl hizmet veren Aydın Keleş, yaş haddinden dolayı eğitim camiasına veda etti. 43 yıllık eğitimci hayatının 39 yılını müdürlük 4 yılı da öğretmenlik olarak geçiren Aydın Keleş Kırıkkale'de değişik okullarında idareci olarak görev aldı.

KIRIKKALE’NİN İLK RESMİ HAKEMİYDİ

Kırıkkale’de eğitim camiasında binlerce öğrenci yetiştiren ve görev yaptığı okullarda sosyal ve kültürel etkinliklerle ön plana çıkan eğitimci Aydın Keleş, aynı zamanda da sporla yakından ilgilendi. Eğitimci Keleş, geçmiş dönemlerde Kırıkkale'nin ilk resmi futbol hakemi olmuştu. Spor kulüplerinde görev alan ve birçok şampiyonluklar yaşayan Keleş, 8 yıl Türk Hava Kurumu Kırıkkale Şube Başkanlığı görevinde bulundu. Eğitim alanında Kırıkkale'de büyük hizmetlere imza atan Aydın Keleş, bundan sonraki hayatını emekli olarak sürdürecek.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

31969

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171