• Dolar
  17.968
 • Euro
  18.585
 • Ç.Altın
  1.661
 • Altın
  1.033
KIRIKKALE
33°
00:37

Öğleye kalan Süre

Çiftçi varsa hayat var fotoğraf sergisi

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ‘Çiftçi varsa hayat var’ temalı fotoğraf sergisi açıldı. Fotoğraf sergisinde çiftçilerin topluma kazandırdığı yatırım çalışmalarını konu alan fotoğraflar yer aldı.


RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU
Tarım ve Orman Bakanlığı, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı'nın, Tarım Orman ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar Kırıkkale’de sergilendi. 12. Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Sergisinin açılışını İl Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz ile Şube Müdürlerinin katılımıyla birlikte yaptı. Tüm illerde açılacak sergi belirli bir program doğrultusunda devam edeceği bildirildi.

TARIMIN ÖNEMİ ANLATILDI
Podium AVM içerisinde yer alan fotoğraf sergisinde 12. Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Yarışması, “Genel”, “Çiftçi”, “Öğrenci”, “Tarım ve Orman Bakanlığı Çalışanları”, “DenizBank Çalışanları” ve bu yıl konusu “Çiftçi Varsa Hayat Var” olan “Tema” olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleştirilen fotoğraflar yer aldı.

Haber: Ahmet Gökdemir

İlginizi Çekebilir

Çiftçiye müjde! Tarımsal destek ödemeleri başladı

İlginizi Çekebilir

Çiftçi varsa hayat var fotoğraf sergisi

İlginizi Çekebilir

İklim değişikliği tarım takvimini değiştiriyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

36338

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171