• Dolar
  17.909
 • Euro
  18.503
 • Ç.Altın
  1.654
 • Altın
  1.029
KIRIKKALE
33°
02:18

Öğleye kalan Süre

Elektrik kesintileri vatandaşı canından bezdirdi!

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, son günlerde sıklıkla yaşanılan elektrik kesintileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Elektrik kesintilerinin vatandaşı canından bezdirdiğini bildiren Önal, “Vatandaşımız sorunun bir an önce ç


HASTALARI OLUMSUZ ŞEKİLDE ETKİLEDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, resmi sosyal medya hesabından elektrik kesintileriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Önal, “Kırıkkale’de yaşanan elektrik kesintisi birçok mahallede vatandaşlarımızı mağdur ediyor. Önceden haber verilmeyen, ne kadar süreceği belirtilmeyen bu kesinti en çok da kronik rahatsızlığı olan ve cihaza bağlı bulunan hastalarımızı etkiliyor.”

DOLAPLARDA BULUNAN ÜRÜNLER BOZULDU
“Şehrimizde hemen her gün yaşanan su kesintilerine bu kez de uzun süreli elektrik kesintisi eklendi. Birçok kent için yıllar önce sorun olmaktan çıkan bu durum Kırıkkale’mizde maalesef problem olmaya devam ediyor. Vatandaşımız bu kadarı da fazla diyor. Bazı vatandaşlar, dolaplardaki ürünlerin bozulduğundan bahsederken, özellikle makine kullanan hastaların sıkıntıları da kesinti nedeniyle artıyor, esnafımız ürünlerin bozulmasından korkuyor. Elektrik sorunun ne zaman çözüleceği konusunda şimdiye kadar hiçbir açıklama yapılmaması da oldukça düşündürücü. Vatandaşımız sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor” dedi.

Haber: Burak Çalışkan  

İlginizi Çekebilir

Elektrik kesintileri vatandaşı canından bezdirdi!

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı'dan, Özgür Özel'e karşılık "Aklı Ortaçağ'da kalanlar, Kuran'ı algılayamazlar"

İlginizi Çekebilir

Önal, “Kırıkkale halkı bunu hak etmiyor”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

55080

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171