• Dolar
  17.943
 • Euro
  18.553
 • Ç.Altın
  1.656
 • Altın
  1.030
KIRIKKALE
33°
02:7

Öğleye kalan Süre

Gençlerle birlikte halı saha maçı

Bağımlı gençlerin yeniden hayata tutunması amacıyla yapılan Huzur Köy’de Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, il müdürleri ve yerleşkede bulunan gençler halı saha maçında buluştu.


ARINDIRMA TEDAVİLERİ UYGULANIYOR 
Kırıkkale Valiliğince hayata geçirilen "Huzur Köy" projesiyle madde bağımlısı gençler, rutin tedavilerinin yanı sıra farklı etkinliklerle yeniden hayata bağlanıyor. Özel güvenlik önlemlerinin alındığı, hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte inşa edilen "Huzur Köy", Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi'nde (AMATEM) arındırma tedavileri tamamlandıktan sonra 6-12 aylık temiz kalma sürecine giren bağımlılara hizmet veriyor.

DEVLET OLARAK YANLARINDAYIZ 
Yerleşkede bulunan gençlerle bir araya gelen Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, il müdürleriyle birlikte tedavi görenler ile halı saha maçında buluştu. Dostluğun kazandığı futbol müsabakasında, uyuşturucu maddenin insan sağlığına verdiği zarar bir kez daha anlatıldı. Devlet olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını vurgulayan Tekbıyıkoğlu, “İnşallah bu durumdan bütün gençlerimizi kurtarmanın mücadelesi içerisinde olacağız” dedi -.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Silah müzesi için geri sayım

İlginizi Çekebilir

İlk üç ayda 1449 kişiye istihdam

İlginizi Çekebilir

Vali Tekbıyıkoğlu: "Devletlerin en büyük zenginliği genç nüfusudur"

Haber Yorumları

Yorum Yaz

47372

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171