KIRIKKALE
16°
?> ?> ?> ?> ?>
05:7

İmsak'a Kalan Süre

Tanrıverdi, siyasi çalışmalarına hız verdi

2023 yılında yapılacak olan seçim kapsamında İYİ Parti’den siyasete hazırlanan iş insanı Tolga Tanrıverdi, teşkilatının ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Siyasi çalışmalarına hız kazandıran Tanrıverdi, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir ara


SORUNLARI HEP BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ 
İYİ Parti Ankara Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkan Yardımcısı Tolga Tanrıverdi, ilçe başkanlıklarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretler kapsamında ilçe başkanları ve yönetimleriyle bir araya gelen Tanrıverdi, 2023 yılında yapılması planlanan seçim kapsamında yapılacak ve yapacakları çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. İYİ Parti olarak hem Türkiye genelinde hem de Kırıkkale’de önemli çalışma yapacaklarını vurgulayan Tanrıverdi, “İnşallah iktidara geldiğimizde halkımızın bütün sorunlarını çözeceğiz. Halkımız ekonomik sorunlar eşiğinde mücadele yaşıyor. Bu sorunların artık çözülme vakti geldi” dedi.

KIRIKKALE’DE İŞSİZLİK SORUNU VAR 
Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de işsizlik sorunu olduğunu ve bu konuda ciddi projeleri olduğunu söyleyen Tanrıverdi, “İç Anadolu Bölgesi’nin tam merkezinde bulunan şehrimiz Kırıkkale’nin her alanda kalkınması amacıyla çalışma sergileyeceğiz. Gençlerimiz üniversite okuyor lakın sonrasında istediği şekilde iş bulamıyor ve bir işsizler ordusu ortaya çıkıyor. Bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde Türkiye için güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Ahmet Gökdemir  


 

İlginizi Çekebilir

Tanrıverdi, siyasi çalışmalarına hız verdi

İlginizi Çekebilir

Altınışık: “Türkiye’nin iyi yönetime ihtiyacı var”

İlginizi Çekebilir

Altınışık’tan seçmenlerine teşekkür

Haber Yorumları

Yorum Yaz

22867

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171