KIRIKKALE
19°

Ülkü Ocakları ve Gazeteciler dostluk maçında buluştu

Sosyal ve kültürel alanda etkinliklere imza atan Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı, gazeteciler ile dostluk maçında bir araya geldi. Renkli görüntülerin oluştuğu futbol maçında ne kadar sahada rekabet olsa da, maçın sonucunda kazan dostluk oldu.


GAZETECİLERDEN MAÇ GELENEĞİ 
Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı ve Kırıkkaleli basın mensupları arasında dostluk maçı düzenlendi. Maça katılan Ülkü Ocakları İl Teşkilatı üyeleri ve basın mensupları doyasıya eğlendi. Kırıkkaleli basın mensupları, gelenek haline getirdikleri halı saha maçlarına bir yenisi daha ekledi. Bu zaman kadar siyasetten ve bürokrasiden birçok kişiyle maç düzenleyen basın mensupları, bu kez de Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Teşkilatı ile karşı karşıya geldi. 

KAZANAN DOSTLUK OLDU
Şehirdeki kurum ve kuruluşların, yerel basınla kaynaşması amacı ile düzenlenen maçta, her iki tarafta doyasıya eğlendi. Dostluğun kazandığı maçta, renkli görüntüler ortaya çıktı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar, “Kırıkkale’mizin yerel gazetecileri ile birlikte bir dostluk maçı düzenledik. Yapmış olduğumuz maçın kazanını yine dostluk oldu.” dedi. Karşılaşmada MHP Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, Ülkü ocakları yönetimi ve çok sayıda basın çalışanları katıldı.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: "Esnafın daima yanındayız"

İlginizi Çekebilir

Öztürk devreye girdi, ambulans helikopter gencin imdadına yetişti 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Çiftçi borçları faizsiz ertelenmeli”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

26625

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171