KIRIKKALE
11°

Bakan Kasapoğlu Kırıkkale'de gençlerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençler, sanatçılar ve milli sporcuların yer aldığı, Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Programı'na katılmak için Ankara'dan hareket eden Sarıkamış Ekspresi, Kırıkkale'de mola verdi.


FOTOĞRAF ÇEKİNDİLER 
Bakan Kasapoğlu'nu, Yahşihan ilçesinde bulunan Irmak İstasyonu'nda Vali Yardımcısı Mehmet Miraç Topaloğlu, Yahşihan Kaymakam Vekili Tunahan Çil, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ile gençler karşıladı. Burada gençlerle sohbet eden Kasapoğlu, Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Programı kapsamında Sarıkamış Ekspresi'yle Ankara'dan yola çıktıklarını belirterek, gayet güzel bir program olduğunu söyledi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU 
Kasapoğlu, gençlerle sohbeti sırasında Kırıkkale'de spor salonunun inşasına başladıklarını ifade ederek, gençlerin dolu dolu kullanacağı güzel bir salon olacağını dile getirdi. Vali Yardımcısı Topaloğlu ve İl Müdürü Güneş'ten çalışmaları hakkında bilgi alan Kasapoğlu, gençlerle öz çekim yaptı. Kasapoğlu'nun bulunduğu ekspres, ardından Kars Sarıkamış'a gitmek üzere istasyondan ayrıldı.

Kaynak: AA

Haber Yorumları

Yorum Yaz

62602

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171