KIRIKKALE
19°

Milletvekili aday adayı Duman’dan esnaf ziyareti

İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Adnan Duman, siyasi çalışmalarına hızlı başladı. Duman, esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor. Duman, İYİ Parti iktidarlığı döneminde vatandaşın rahat bir nefes alacağını söyledi.


SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 
Sinerji Silah ve Mühimmat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Adnan Duman, ‘2023 Genel Seçimi’ kapsamında saha ziyaretlerini sürdürüyor. Gencinden yaşlısına her kesimin sorun ve talepleriyle yakından ilgilenen Duman, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Özen ve beraberinde bir grup heyetle birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. 

HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ 
Vatandaşlar ve esnafların sorunlarını, taleplerini dinleyen Duman, İYİ Parti iktidarlığı döneminde vatandaşın rahat bir nefes alacağını söyledi.  Duman, “Emek, üretim, zorlu çalışma ortamı ve olumsuz hayat şartları; sanayi esnafımızı anlatan en doğru olgulardır. Bu olgular çerçevesinde sanayi esnafımızı ziyaret ederek sohbet etme fırsatı bulduk. Teveccüh gösteren değerli esnafımıza şükranlarımızı sunarız”  dedi.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Oktay Vural, Kırıkkale’ye gelecek

İlginizi Çekebilir

Duman’dan 300 öğrenciye burs

İlginizi Çekebilir

Milletimiz demokrasiye sahip çıktı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96239

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171