KIRIKKALE
19°

Mini etekli öğretmen tartışma konusu oldu

Özel bir eğitim kurumunda ders veren Fidan Atalay isimli öğretmenin giyim tarzı tartışmalara neden oldu. Fidan öğretmenin mini etekle ders anlatması sosyal medyayı ikiye böldü.


KİMİ ÇOK KISA DEDİ, KİMİ İSE ANORMAL BİR ŞEY YOK DEDİ
Özel bir eğitim kurumunda ders veren Fidan Öğretmen, ders anlattığı anlara ait bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Öğretmenin ders anlattığı sırada giydiği mini etek ise tartışmaların fitilini ateşledi. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Fidan öğretmenin etek boyunda herhangi bir anormallik olmadığını söylerken, bir kısım ise bu şekilde ders anlatmanın doğru olmadığını ve etek boyunun çok kısa olduğunu dile getirdi.

50 BİN TAKİPÇİYİ GEÇTİ
Fidan Atalay’ın kıyafeti birçok kişi tarafından konuşulurken, Fidan Hoca’nın öğrencileri tarafından sevildiği ve ayrıca sosyal medyadan sık sık paylaşımlarda bulunduğu öğrenildi. Fidan Atalay, gündem olan bu videonun ardından sosyal medyada 50 bin takipçiyi geçmeyi başardı.

 

İlginizi Çekebilir

Eğitmen Ömer Akay, hayatını kaybetti

İlginizi Çekebilir

Öğretmen adaylarına 45 dakikalık mülakat!

Haber Yorumları

Yorum Yaz

66001

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171