KIRIKKALE
33°
02:1

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale’nin TOKİ ihtiyacı görüşüldü

Kırıkkale’nin TOKİ ihtiyacı görüşüldü


 Kaplan, “Daha önce ihaleye çıkan fakat aşırı düşük teklifler sebebiyle iptal edilen Küçük Sanayi Sitesi Projesi ihalesinin yenilenmesini 

DÜŞÜK TEKLİFLERLE İPTAL EDİLDİ

İç Anadolu Bölgesi’nin merkezinde bulunan Kırıkkale’de sanayi alanında önemli çalışmalar yapılmaya devam ediliyor. AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret etti. Kaplan, “Daha önce ihaleye çıkan fakat aşırı düşük teklifler sebebiyle iptal edilen Küçük Sanayi Sitesi Projesi ihalesinin yenilenmesini talep ettik. Daha önce ihaleye çıkan fakat aşırı düşük teklifler sebebiyle iptal edilen Küçük Sanayi Sitesi Projesi ihalesinin yenilenmesini talep ettik” dedi.


KONUT İHTİYACI BELİRTİLDİ

Kaplan, “Kendisi konu ile yakından ilgilenip, en yakın zamanda yeniden ihaleye çıkılması için talimat verdi. Şehrimizde konut ihtiyacını belirterek, toplu konut projesi talebimizi ilettik. Başkanımız ivedilikle çalışmaların başlaması için ilgili birimlere talimatlarını iletti. Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim” şeklinde konuştu.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

35313

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171