KIRIKKALE
22°

Kırıkkale’de aranan şahıs yakalandı!

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çeşitli suçlardan aranan şahsı yakaladı. 5 yıl, 16 ay, 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs cezaevine gönderildi.


ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANIYORDU
Vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak amacıyla çalışmalar gerçekleştiren Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çeşitli suçlardan aranan şahsı yakaladı. 5 yıl, 16 ay, 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs cezaevine gönderildi.

EKİPLER MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR
Konu hakkında Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şube müdürlüğümüz ekiplerince çeşitli suçlardan aranan ve hakkında 5 yıl 16 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan N.E. İsimli şahıs yakalanmış ve gerekli yasal işlemleri akabinde keskin t tipi kapalı ceza infaz kurumuna teslim edilmiştir. Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” açıklaması yapıldı.

İlginizi Çekebilir

3 aracın karıştığı trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı

İlginizi Çekebilir

Gazetekale’nin Temmuz sayısı çıktı

İlginizi Çekebilir

Doğalgaz faturanız için bunları unutmayın!

Haber Yorumları

Yorum Yaz

68781

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171