KIRIKKALE
33°
00:41

İkindi'ye Kalan Süre

Endonezya sağlık heyeti Kırıkkale'de!

Endonezya sağlık heyeti Kırıkkale'de!


SAĞLIK İÇİN SUNULAN İMKANLAR ANLATILDI

Ziyaret sırasında Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nin çalışmaları ve işleyişi hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı ve karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleştirildi. Hastane yönetimi, Endonezyalı heyete hastanenin imkanları ve sunduğu sağlık hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Heyete, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak ve yönetim kadrosu eşlik etti.

ULUSLARARASI TANINAN BİR SAĞLIK KURUMU

Endonezyalı misafirler, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nin sunduğu sağlık hizmetlerinden ve Başhekim Op. Dr. Yusuf Albayrak'ın özverili çalışmalarından oldukça etkilendiler. Ziyaretin sonunda misafirler, misafirperverlik için teşekkürlerini ilettiler. Bu ziyaret, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nin uluslararası alanda tanınan ve takdir edilen bir sağlık kurumu olduğunu bir kez daha gösterdi. Hastanenin gelişmiş imkanları ve sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri, Endonezyalı heyet tarafından da takdirle karşılandı. Bu tür ziyaretlerin, iki ülke arasındaki sağlık alanındaki iş birliğinin geliştirilmesine katkıda bulunacağı umut ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bağımlı gençler, yeniden hayata tutunuyor 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’nin meşhur çanak peyniri

İlginizi Çekebilir

Bayram tatilinde "kilit kavşak" Kırıkkale'den yaklaşık 800 bin araç geçti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

11710

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171