• Dolar
  16.982
 • Euro
  17.410
 • Ç.Altın
  1.552
 • Altın
  965.000
KIRIKKALE
30°
02:17

Akşam'a Kalan Süre

Gençlerle birlikte halı saha maçı

Bağımlı gençlerin yeniden hayata tutunması amacıyla yapılan Huzur Köy’de Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, il müdürleri ve yerleşkede bulunan gençler halı saha maçında buluştu.


ARINDIRMA TEDAVİLERİ UYGULANIYOR 
Kırıkkale Valiliğince hayata geçirilen "Huzur Köy" projesiyle madde bağımlısı gençler, rutin tedavilerinin yanı sıra farklı etkinliklerle yeniden hayata bağlanıyor. Özel güvenlik önlemlerinin alındığı, hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte inşa edilen "Huzur Köy", Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi'nde (AMATEM) arındırma tedavileri tamamlandıktan sonra 6-12 aylık temiz kalma sürecine giren bağımlılara hizmet veriyor.

DEVLET OLARAK YANLARINDAYIZ 
Yerleşkede bulunan gençlerle bir araya gelen Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, il müdürleriyle birlikte tedavi görenler ile halı saha maçında buluştu. Dostluğun kazandığı futbol müsabakasında, uyuşturucu maddenin insan sağlığına verdiği zarar bir kez daha anlatıldı. Devlet olarak her zaman gençlerin yanında olduklarını vurgulayan Tekbıyıkoğlu, “İnşallah bu durumdan bütün gençlerimizi kurtarmanın mücadelesi içerisinde olacağız” dedi -.

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

"DÜNYA YETİMLER GÜNÜ" DOLAYISIYLA YETİM ÇOCUKLAR İÇİN İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ

İlginizi Çekebilir

Kadın, şefkatin ve özverinin kaynağıdır

İlginizi Çekebilir

Hizmetleri daha iyi noktaya taşıyacağız

Haber Yorumları

Yorum Yaz

49773

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171