KIRIKKALE
33°
00:40

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale’de Huzurevi, 2025 yılında tamamlanacak

Kırıkkale’de Huzurevi, 2025 yılında tamamlanacak


MODERN TESİSLERLE DONATILACAK

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, 102 kişilik yatak kapasiteli Kırıkkale Huzurevi inşaatında incelemelerde bulundu. İnşaat çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Makas, huzurevinin 2025 yılı Temmuz ayında tamamlanacağını müjdeledi. 10.688 m² inşaat alanına sahip olan huzurevinde 72 tek kişilik ve 15 çift kişilik oda bulunacak. Vali Makas, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, huzurevinin yaşlıların konforlu ve huzurlu bir şekilde barınma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde modern tesislerle donatılacağını belirtti.

SEVGİYLE EN İYİ ŞEKİLDE BAKILACAK

Huzurevinin inşaatının şu anda yüzde 62'sinin tamamlandığını ifade eden Vali Makas, kalan çalışmaların da hızla tamamlanacağını ve huzurevinin 2025 yılı Temmuz ayında hizmete gireceğini söyledi. Çalışan personele kolaylıklar dileyen Vali Makas, huzurevinin tamamlanmasıyla birlikte Kırıkkale'deki yaşlıların en iyi şekilde bakılacağını ve yaşam kalitelerinin artacağını vurguladı. Kırıkkale Huzurevi inşaatı, yaşlılara yönelik önemli bir yatırım olarak değerlendiriliyor. Huzurevinin tamamlanmasıyla birlikte Kırıkkale'deki yaşlılar, modern ve konforlu bir ortamda tüm ihtiyaçlarının karşılanması imkanına kavuşacak.

İlginizi Çekebilir

Emniyet Genel Müdüründen Kırıkkale ziyareti

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Roman vatandaşlarla buluştu

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de şiir dinletisi hayran bıraktı 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

19274

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171