KIRIKKALE
19°

Saygılı: “99. yıla ulaşmanın mutluluğu yaşıyoruz”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yılı nedeni ile yayınladığı kutlama mesajında “ Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” 


TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELDİK
Türkiye Cumhuriyeti, 99 yıldır karşısına çıkan tüm zorlukların üstesinden gelerek yoluna devam ettiğini, son dönemdeki atılımları ile dünyanın yükselen güçleri arasında olduğunu söyleyen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Türkiye, bölgesinde ve dünyada bir ilham kaynağı olmayı günümüzde de sürdürüyor” ifadelerini kullandı.


BİRLİK BERABERLİĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM
Başkan Saygılı “ Türkiye Cumhuriyeti 99. yılında Devlet ve Milletiyle el ele vererek muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma hedefine doğru emin adımlarla ilerlerken, bu millet, bugünlere nasıl gelindiğini asla unutmamıştır. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da milletimiz, şanlı tarihimize, milli benliğimize sahip çıkacak, çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir biçimde yürümeye devam edecektir.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin 99'uncu yıldönümüne ulaşmış bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Saygılı “Kırıkkalelili hemşehrilerimin, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum. Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılmak için fedakarlıkla mücadele eden tüm gazilerimizi minnetle yad ediyor; bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."

Haber: Ahmet Gökdemir 

İlginizi Çekebilir

Saygılı, esnaf ve vatandaşla bir araya geldi

İlginizi Çekebilir

Saygılı: “İnandık, çok çalıştık ve kazandık”

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi, Pazarcık ile kardeş oldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

37426

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171