KIRIKKALE
19°

Yahşihan’da vatandaş halk gününden memnun

Ulaşılabilir bir Belediye Başkanı olduğunu her fırsatta dile getiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, göreve gelmesiyle başlattığı geleneği sürdürüyor.


HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
Başkan Osman Türkyılmaz 2019 yılında göreve gelmesinin ardından her hafta Salı günü gerçekleştirdiği halk günü kapsamında vatandaşları makamında ağırlayarak talep, öneri ve sorunlarını dinliyor. Bu uygulamayı aralıksız sürdüren Türkyılmaz işleyiş hakkında memnuniyetini şu sözlerle ifade etti: “Vatandaşlarımızın her an ulaşabileceği bir başkan olmak şahsım ve ilçem adına benim için çok mühim.”

KAPIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HER ZAMAN AÇIK
Her hafta Salı günü makam odamızda gerçekleştirdiğimiz Halk Günü’müzde vatandaşlarımızla birebir görüşme imkanı buluyoruz. Vatandaşlarımız bu sayede isteklerini daha kolay ve rahat açıklama fırsatı buluyorlar. Halk Günlerimiz sayesinde vatandaşlarımızın talebi üzerine yaşadıkları çevrede Halk Toplantıları da düzenliyoruz. Bu geleneği sürdürmek bizim asli görevimiz. Kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık.”

Haber:Süleyman Ok 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da zincirleme kaza! 8 Araç birbirine girdi

İlginizi Çekebilir

Yahşihan şantiye gibi

İlginizi Çekebilir

Güneşer ve Yerlikaya Ailelerinden Türkyılmaz’a Büyük Destek

Haber Yorumları

Yorum Yaz

80156

Hakkımızda

Kirikkalehaber.net'de kırıkkale'ye dair önemli haberleri, Kırıkkale son dakika haberlerini ve Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

İha üyesidir

İletişim

Ovacık Mah. 590. Sk. Gökarık Apt. No: 5/6 Kırıkkale

info@gazetekale.com

03183331171

03183331171